הדפסת מדבקות

הדפסת מדבקות

נראה כי עולם הפרסום מתרכז כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה, רק ברשת האינטרנט. נפרדנו כמעט לאלתר מהעיתונות הכתובה ומאמצעי הרדיו, אבל יש עוד אפשרויות פרסום. הידעתם כי הדפסת מדבקות מהווה דרך נהדרת לפרסום מתנייד, שתמיד יישאר בתודעה, בדיוק כמו האינטרנט, ואף יותר מכך? לא כולם כיום מחוברים לאינטרנט. אל תהיו יותר מדי סקפטיים. יש את כבדי הראייה, יש את המבוגרים יותר, ויש את מי שאינו יכול להרשות לעצמו להיות מחובר לאינטרנט, מטעמים כלכליים. מדובר בפלח שוק עצום. מאות אלפי אנשים. שבמקום "לאבד את הקול שלהם", הציגו לפניהם מדבקות, והרחיבו את כמות קהל היעד שלכם.

בחירה מושכלת של הדפסת מדבקות ככלי שיווקי, כי לא הכול קשור לאינטרנט…

נראה על פניו כי כולם, ובעיקר בעלי עסקים, נוטים לפרסם כיום ברשת האינטרנט. עם כל הכבוד לאינטרנט, ויש לנו הרבה כבוד, יש פלח שוק עצום שלא משוטט באינטרנט. . כפי שהצגנו את הדברים בפתיח של המאמר.  מעבר לכך, על כל עסק אחד באינטרנט, קמים עשרות ומאות מתחרים, על אותה המשבצת. הגולשים מתבלבלים מהשפע, ולא תמיד עושים את הבחירה הנכונה. אז איך בכל זאת אפשר לחשוף ולפרסם את עצמכם? כמובן על ידי הדפסת מדבקות. עשיית שימוש במדבקות מודפסות תסייע לכם להבליט את בית העסק שלכם מן המתחרים שלכם, וכן תחשוף את החברה שלכם בעולם שלא כולו אינטרנט, עם צפיפות אוכלוסין מועטה יותר, אבל מכוונת מטרה. כאשר מפרסמים באמצעות המדבקות אפשר להגיע לכמות עצומה של בני אדם מדי יום. אבל אל תיטעו לחשוב שמדבקות אלו מודבקות רק על גבי רכבים, אלא הן מודבקות על בקבוקי שתייה, מחשבים  נייחים וניידים, כיסויי טלפון נייד, מטריות, ומה לא?

הדפסת מדבקות לאו דווקא ככלי שיווקי

למרות העובדה כי הדפסת מדבקות בהחלט מהווה כלי שיווקי יעיל, היא יכולה לעזור אף בכיוון של בניית הקשרים והידוקם עם הלקוחות שלכם. כאשר תעניקו ללקוחות שלכם את המדבקות כמתנה, לחג, לרגל התרחבותם, לרגל יום הולדת, וכיוצא בזאת – תבחרו בדרך נהדרת לשווק את עצמכם. באמירה פשוטה של "תודה", המדבקה תעיד בהכרח על הרגשת החיבה ועל נאמנותכם הכנה, לספק שירות מקצועי, גם בטוב וגם ברע.