מדבקות בגלילים

מדבקות בגלילים

האם יצא לכם לשמוע בעבר את צמד המלים "מדבקות בגלילים"? במידה ולא, אנו פה על מנת לסבר את אוזניכם. אין מדובר עוד כמוצר של מותרות, כי אם מדובר לאחרונה אודות מוצר חובה על גבי כל אריזה של מוצרים. לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים – תעשייה, משקאות, קוסמטיקה או לחלופין מזון – כך או כך, מדבקות אלו חיוניות בשבילכם. ונתחיל בדיון למה הן כה פופולריות כיום, שיימשך, סביר להניח על כל אורך המאמר. אם נספיק, במגבלת הדרישות, נשוחח גם על  אופן התמחור של מדבקות הגלילים.

מדוע מדבקות בגלילים כה פופולריות?

יצאנו לבדוק בשטח – מדוע מדבקות בגלילים הפכו בעת האחרונה לכה פופולריות. הדעות היו לכאן ולכאן. אך ריכזנו את כל התשובות לכדי מקשה אחת, והבאנו לפניכם את הסיבות העיקריות. כלהלן –

  • כאשר בוחרים מדבקה על מוצר, עדיף לבחור כזאת שתתאים למרבית האריזות והמוצרים. מדבקות שיהיה אפשר לעצב אותן כיד הדמיון, ושיתכתבו בהצלחה עם המוצרים שלכם. מדבקה בגליל אכן עונה על כל הקריטריונים הללו. כל סוג שאותו רוצים להבליט, כמו למשל – מדבקות עם כל אקלים משתנה. או מדבקות ממוספרות. או סדרת מדבקות עם ברקוד. לכל סוג יש מענה במדבקות בגלילים.
  • אל תיטעו – המדבקה היא באמת הפנים שלכם. של העסק שלכם. ככל שתשקיעו בעיצוב שלה, בבחירת הגוונים המתאימים, כך היא תשדר את המסר האמתי שלכם. היא תצליח "בכובע" של כרטיס הביקור שלכם. וכידוע לכל, רושם ראשוני חשוב מאוד, ויש לכם רק שתיים שלוש שניות ליצור אותו. אז השקיעו מחשבה מלכתחילה במסר הקצר שברצונכם להעביר לקהל היעד שלכם.
  • מדבקה בגלילים, שכאמור לעיל, מעוצבת נכון, יכולה לשדר ולהעביר מסר של חשאיות, סוד, מהימנות או אקסקלוסיביות שלכם או של המוצר שאתם מציעים. מדובר בתעודת הזהות העסקית שלכם. היא מבדלת אתכם, וזה למעשה ההבדל בין קהל היעד שנמשך מיד למדבקה שלכם, או ממשיך לעבר המדבקה של המתחרה שלכם.

לפי מתמחרים מדבקות בגלילים?

נהוג לתמחר מדבקות בגלילים לפי מספר פרמטרים. להלן נציג את מרביתם. לפחות החשובים מבניהם –

  • לא חייבים להדפיס את מדבקות הגלילים בכמויות מסחריות. ברם, ככל שהכמות להזמנת הדפסה תהיה גדולה יותר, המחיר פר יחידה יהיה מועט יותר.
  • התמחור לפי חומר הגלם. אפשר להדפיס את מדבקות הגלילים בהמון סוגי חומרי גלם. על פי האיכות של חומר הגלם שתבחרו, יהיה התמחור הסופי. ברגע שבוחרים בנייר סטנדרטי, נהנים ממחיר זול יותר. אבל בחירה בחומר לדוגמה, שעמיד בפני שמן או מים, תייקר את עלות המדבקות בגלילים.
  • כאשר מעוניינים בהדפסת מדבקות הגלילים עם תוספות, כגון – הדגשה של הטקסט עם אותיות מודגשות בצבעי כסף או בצבעי זהב, אומנם משדרות אלגנטיות ויוקרה, אבל עולות, בשורה תחתונה, יותר כסף, לעומת מדבקות בכיתוב סטנדרטי.