מדבקות ויניל

מדבקות ויניל

על מה כל המהומה? מדוע כל מי שבוחן את האופציה של שיווק באמצעות מדבקות, מיד מציעים לו מדבקות ויניל? קודם כל, רצוי שתדעו, כי החומר ויניל שונה מחומרים אחרים. הוא יכול לעמוד בכל תלאות מזג האוויר, רטיבות או שמנים. הוא לעולם לא ישנה את האיכות שלו. מה שהופך מדבקות אלו למצוינות בכל תנאי אקלים, חורף גשום, או לחלופין קיץ עם שמש קדחתנית. בבריכה או בים, או בצפון הארץ המושלגת. ואת נושא הרטיבות נחדד במאמר זה, ואף נחקור את סוגי מדבקות הויניל הקיימים כיום בשוק.

האם ידעתם כי מדבקות ויניל עמידות בפני רטיבות?

כפי שציינו בתחילת המאמר, מדבקות ויניל ישימות בכל תנאי של מזג אוויר, קיצוני ככל שיהיה. במידה ואתם מעוניינים לפרסם מוצר פיילוט, או מבצע חד פעמי, הקדימו ותלו את המדבקות רק עם דבק נשלף, שלא יותירו סימנים על גבי המשטח, ושיהיה להן שימוש חוזר בהתחדש המבצע בעתיד. כפי שציינו, מדבקות הויניל, עשויות מחומר שעמיד בפני מים, או רטיבות. עובדה זאת מייחדת אותן לשימוש בעונת החורף, כמו גם לשימוש בחללים שיש בהם לרוב רטיבות. כמו למשל – חדר הנוחיות או לחלופין חדר האמבטיה.

איזה סוגי מדבקות ויניל קיימים כיום?

קודם כל, את מדבקות הויניל אפשר להדביק בכל מיני צורות, טקסטורה, צבע או גודל. תהיה לכם תבנית קבועה, לאחר שהדפסתם מדבקות ויניל, אך בכל זמן נתון בית הדפוס יוכל לייצר לכם מדבקות עם מסר שונה, בקלות ולאלתר. קיימים כל מיני סוגים של מדבקות הויניל, ולהלן נציג אותם בפניכם, כלעיל –

  • מדבקת ויניל שקופה. היא הפכה לטרנד האחרון כיום, מכיוון שהיא כביכול "נראית ולא נראית". מבולבלים? מיד נסביר. בשל העובדה שמדבקות מסוג זה מגיעות ללא רקע ססגוני, המוקד המרכזי שלהן הוא הלוגו. עובדה זאת הופכת את העיצוב הזה לטרנד הקיים אצל מותגים שמעריכים את האסתטיקה של העסק שלהם.
  • מדבקת ויניל לטווח הארוך. מדבקות אלו ידועות בעמידות שלהן למשך זמן רב. ניתן להדביק אותן על גבי כל משטח שתבחרו, לרבות על עץ, בלי כל צורך לקלף אותן.